19. 2. 2019

SIMA 2019

Společnost JK Machinery se ve dnech 24. – 28. února 2019 zúčastní mezinárodního veletrhu technologií a řešení v zemědělství SIMA 2019 v Paříži. Veletrh je jednou z klíčových událostí roku.

JK Machinery představí jednu ze svých nejvýkonnějších modulárních čističek řady VibroMAX, s označením JCM 10222, určenou pro čištění všech zemědělských plodin od nečistot a příměsí. Jednou z největších konkurenčních výhod řady VibroMAX je jejich modulárnost a přizpůsobení konkrétním požadavkům a přáním našich zákazníků.

Na SIMA 2019 se bude společnost JK Machinery prezentovat také úspěšnou čističkou řady VibroCompact, konkrétně JCC 05. Stroje řady VibroCompact, JCC, jsou určeny zejména pro menší kapacity a dále v případech, kde je nutné stroj zcela vyčistit při změně čištěného produktu – např. v balírnách.

V celé škále výrobního programu firmy JK Machinery představují významné místo také loupačky. V produktové řadě naleznete horizontální loupačky a odíračky, dále pak loupačky nárazové, kompaktní a diskové.

Na veletrhu se bude firma prezentovat kompaktní loupačku JHC 03, vhodnou na loupání obilovin, např. pšenice špaldy, pšenice jednozrnky, ovsa, apod., jejímiž nespornými výhodami jsou zejména nízká spotřeba elektrické energie a malé rozměry.

Společnost JK Machinery nabízí svým zákazníkům možnost funkčních zkoušek v svém moderním „Factory Test Facility“. Nespornou výhodou je možnost úpravy zařízení podle konkrétních požadavků zákazníka.

JK Machinery je tradiční česká strojírenská firma, specializující se na výrobu strojů a technologických zařízení pro zemědělství a potravinářský průmysl po celém světě. Výrobní program firmy JK Machinery je zaměřen na vývoj, produkci a kompletní dodávku technologických celků pro čištění, třídění, loupání a mletí zemědělských produktů, včetně návrhů technologií pro mlýny, loupárny, vločkárny, sladovny, pivovary a další potravinářské provozy.

Expozici společnosti JK Machinery najdete v hale č. 6, stánek H 093.

Po celou dobu výstavy budou na naší expozici přítomni zástupci mateřské firmy JK Machinery i našeho francouzského dealera. V případě zájmu o osobní schůzku můžete kontaktovat paní Ivanu Vychodilovou (ivana.vychodilova@jk-machinery.com; mob.: +420 737 335 239, Sales Manager) nebo pana Michala Kukulu (michal.kukula@jk-machinery.com; mob.: +420 734 446 091; Sales Director)