19. 2. 2019

SIMA 2019

Společnost JK Machinery se poprvé ve své historii zúčastnila jednoho z klíčových a největších mezinárodních veletrhů technologií a řešení v zemědělství – SIMA 2019 v Paříži.

Rekordní účast vystavovatelů i návštěvníků byla zárukou spokojenosti a vedla k uzavření nových partnerství JK Machinery po celém světě.

Expozice JK Machinery představila jednu ze svých nejvýkonnějších modulárních čističek řady VibroMAX, s označením JCM 10222, určenou pro čištění všech zemědělských plodin od nečistot a příměsí. Jednou z největších konkurenčních výhod řady VibroMAX je jejich modulárnost a přizpůsobení konkrétním požadavkům a přáním našich zákazníků.

Na SIMA 2019 se také společnost JK Machinery prezentovala úspěšnou čističkou řady VibroCompact, konkrétně JCC 05. Stroje řady VibroCompact, JCC, jsou určeny zejména pro menší kapacity a dále v případech, kde je nutné stroj zcela vyčistit při změně čištěného produktu – např. v balírnách.

Příjemnou novinku pro nás v tomto segmentu byl enormní zájem o naše stroje VibroCompact z Kanady.

Na veletrhu se firma prezentovala kompaktní loupačkou JHC 03, vhodnou na loupání obilovin, např. pšenice špaldy, pšenice jednozrnky, ovsa, apod., jejímiž nespornými výhodami jsou zejména nízká spotřeba elektrické energie a malé rozměry. Celkově můžeme segment loupaček na veletrhu hodnotit jako velice úspěšný. Zájem byl zejména o loupání ovsa, špaldy a technického konopí.
Navázali jsme zde mnoho obchodních příležitostí a připravili nabídky loupání pro řadu klientů ze Severní Afriky (Maroko, Alžír, Tunis). Jako velice perspektivní příležitost se v tomto regionu ukázalo efektivní loupání mandlí.

Jako bonus společnost JK Machinery nabídla svým zákazníkům možnost funkčních zkoušek v svém moderním „Factory Test Facility“. Nespornou výhodou je možnost úpravy zařízení podle konkrétních požadavků zákazníka.
Možnost využití „Factory Test Facility“ se stalo fenoménem naší expozice. Každý týden tak dostáváme vzorky plodin k posouzení čištění z celého světa.

Jsme rádi, že jsme mohli na expozici JK Machinery také přivítat mnohé naše velké konkurenty, kteří ocenili technologický pokrok celé naší produktové řady, což je významným oceněním nejen pro naše vývojové inženýry, ale pro celou společnost JK Machinery.

Účast JK Machinery na mezinárodním veletrhu SIMA 2018 nelze hodnotit jinak než kladně. Za dva roky v Paříži na viděnou!