9. 10. 2020

Výstava Agro-Expo 2020

Ve dnech 30.9.-3.10. 2020 jsme se účastnili mezinárodní výstavy Agro-Expo, která proběhla na Ukrajině ve městě Kropivnickoje v Kirovogradské oblasti. Na výstavě byly prezentovány stroje a zařízení na zpracování zemědělských plodin z mnoha zemí.

Výstava s plochou 120 000 metrů čtverečních patří mezi největší na Ukrajině a účastnilo se jí zhruba 470 ukrajinských a zahraničních firem.
Společnost JK Machinery zastupoval na výstavě oficiální zástupce – ukrajinská firma TOV „Zernotok-Agro“. Návštěvníkům výstavy byly představeny čističky VibroMAX JCM a Vibrocompact JCC. Velké zemědělské podniky zaujal vysoce výkonný stroj VibroMAX JCM 10222, malé zemědělské podniky byly příjemně překvapeny vysokým výkonem a kvalitou čištění malého stroje VibroCompact JCC 05. Mnozí návštěvníci odmítali uvěřit, že tento „brouček“ není maketa stroje, ale standardní produkt sériové výroby. Hosty výstavy příjemně překvapily i přijatelné ceny na široký sortiment výrobků JK Machinery. Zaměstnanci firmy ukrajinského zástupce firmy TOV „Zernotok-Agro“ zodpověděli mnoho dotazů návštěvníků a absolvovali řadu užitečných obchodních jednání ohledně pořízení zařízení od firmy JK Machinery.